Zmiana organizacji ruchu Zmiana organizacji ruchu

Jak co roku, podczas krasnostawskich Chmielaków nastąpi zmiana organizacji ruchu (© KWP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak co roku, podczas krasnostawskich Chmielaków nastąpi zmiana organizacji ruchu. Obowiązuje ona już od czwartku. Zobacz którędy przejedziesz i gdzie zaparkujesz!

Utrudnienia obowiązują już od czwartku, 18 sierpnia. Wyłączona z ruchu zostanie południowa pierzeja Placu 3-go Maja (od strony Ratusza) przy jednoczesnym odwróceniu kierunku ruchu na części zachodniej Placu 3-go Maja (przy Poczcie) oraz uruchomienie przejazdu w obu kierunkach ulicą Jezuicką, przy zachowaniu pierwszeństwa ruchu na zwężonym odcinku drogi.

Tego samego dnia od godz. 18.00 z ruchu zostanie też wyłączona północna pierzeja Placu 3-go Maja (na odcinku od ul. Mostowej do ul. Matysiaka), jednocześnie nastąpi odwrócenie kierunku ruchu na jednokierunkowym odcinku ul. Kościuszki.

W dniach 19-21 sierpnia - wyłączone z ruchu będą następujące ulice: ul. Okrzei na odcinku od wjazdu na parking przed blokiem nr 16 do ul PCK, ul. PCK na odcinku od Biedronki do ul. Okrzei, ul. Poniatowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Czysta do Placu 3-go Maja, ul. Kościuszki na odcinku od ul. Czystej do Placu 3-go Maja i od włączenia drogi wewnętrznej na terenie centrum handlowego Lidl w ulicę Kościuszki wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, ul. Mostowa a odcinku od ul. Przemysłowej do Placu 3-go Maja, ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Rzecznej do ul. Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego od wjazdu na parking MOPS do Placu 3-go Maja. W całości z ruchu będą wyłączone ulice Plac 3-go Maja, Kościelna, Oleszczyńskiego, Matysiaka, Pocztowa.

Utrudnienia będą trwały do godz. 2.00 w nocy w niedzielę.

Jak co roku imprezę odwiedzi wiele osób, dla których przewidziano następujące miejsca parkingowe: ulice osiedla „Działki”, oś. Jagiellońskiego, oś. Chmielna II i Chmielna III. Z kierunku Kraśnika na postoje planuje się parking przy skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Konopnickiej, ul. Piłsudskiego od ul. Piekarskiego do wiaduktu, ulice osiedla przy cegielni, ul. Graniczną. Z kierunku Zamościa na miejsca postojowe planuje się rejon ul. Grobla, Stokowa, Wójta Stanisława, częściowo przy stacji PKP oraz przy Zespole Szkół nr 5. Z kierunku |Chełma na miejsce postojowe planuje się ul. Nieczaja, Zawieprze, Krótką, Przemysłową na odcinku od. Ul. Miodowej do ul. Nieczaja.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do nowego oznakowania na drodze, a także nie pozostawianie wartościowych rzeczy w pojazdach. Stróże prawa proponują, by w te dni w miarę możliwości do miasta zamiast samochodu, wybrać inny środek lokomocji.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!