Dobra pogoda i prosta droga. W takich warunkach wielu kierowców wciska pedał gazu do podłogi. Ich temperament studzą policjanci z drogówki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tak było w przypadku kierowcy, którego w weekend zatrzymali policjanci na krajowej 17 pod Tomaszowem Lubelskim. Kierowca przekroczył prędkość o 110 km/h. Dostał za to 15 punktów karnych i 800 zł mandatu.

Z kolei w sobotę wieczorem radiowóz policji patrolując krajową "19" w Czerwonce (pow. lubartowski) natknął się na auto jadące z dużą prędkością. Policjanci ruszyli w pościg za pędzącym w kierunku Firleja VW passatem.

W pewnym momencie policyjny wideorejestrator zapisał prędkość pirata drogowego przekraczającą 200 km/h.

Kierowca po zatrzymaniu tłumaczył się, że do takiej jazdy zachęciła go ładna pogoda. 30-latek z Lublina otrzymał w "nagrodę" mandat oraz "wzbogacił" swoje konto o 10 punktów karnych.Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!