(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Imieniny 18 sierpnia obchodzi Helena i Ilona. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 18 sierpnia świętuje: Helena


Helena to kobieta zdecydowana, energiczna, ambitna, o uzdolnieniach kierowniczych. Nie lubi kiedy to jej wydaje się polecenia i rozkazy. Zawsze postępuje szlachetnie, sprawiedliwie, jest osobą prostolinijną. Jest wrażliwa, lubi towarzystwo, szczególnie mężczyzn, jednak jest wierna swojemu ukochanemu. Niezbyt chętnie rodzi dzieci.

Imieniny 18 sierpnia świętuje: Ilona


Kobieta obdarzona imieniem Ilona jest typem romantyczki. Jest także kobietą z klasą, która budzi sympatię innych ludzi. Pewna siebie, posiada silny charakter. Lubi mówić dużo o sobie i błyszczeć w towarzystwie, jednak pewne sekrety zachowuje wyłącznie dla siebie. Bardzo lubi babskie plotki. Potrafi być wierną i oddaną przyjaciółką. Jako pracownik jest staranna, w pracy ceni spokój i przyjazną atmosferę.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!