Ola Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta Polski. Kuba Badach to wokalista i syn "króla kefirów", jak złośliwi mówią o Tadeuszu Badachu, prezesie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie. O parze plotkują mieszkańcy Krasnegostawu.

Oboje mają za sobą długoletnie związki. Ola zerwała zaręczyny z Wojciechem Szuchnickim. Kuba z kolei rozstał się ze skrzypaczką Elwirą Przybyłowską. Kiedy Kuba poznał się z Olą? - Słyszałam, że Ola pierwsza poderwała Kubę. Podobno po jego koncercie napisała do niego SMS-a, ale nie wiem, czy to prawda - mówi pani Anna z Krasnegostawu. - A może poznali się przez rodziców, z tego, co słyszałam, podobno Aleksander Kwaśniewski i Tadeusz Badach doskonale się znają z SLD.

Tadeusz Badach wystartował w 2001 roku w wyborach parlamentarnych z listy koalicji SLD-UP. Był posłem w czasie, gdy urząd prezydenta sprawował Aleksander Kwaśniewski. Nie wiadomo, czy to rodzice poznali młodych ludzi, nikt przecież oficjalnie tego nie mówi.


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!