Takie zdjęcie ukazało się marcu w niemieckim piśmie Focus. W jego centrum - lubelska europosłanka PO Lena Kolarska - Bobińska.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podpis pod fotografią mówi: "Trwa tydzień posiedzeń w Strasburgu, wtorek, 9 marca, punkt 10 porządku obrad: godzina pytań do przewodniczącego Komisji. Polska eurodeputowana partii Chadeckiej, Lena Kolarska-Bobińska jest widocznie jedną z niewielu zainteresowanych dokonaniami Jose Manuela Barroso. Wyjaśnia on właśnie, dlaczego Komisja zezwoliła na sadzenie genetycznie modyfikowanych ziemniaków Amflora.

Regularne "godziny pytań" zostały wprowadzone na życzenie parlamentarzystów pod koniec zeszłego roku. Powinny one umożliwiać prowadzenie ożywionej debaty pomiędzy posłami a przewodniczącym Komisji. Wyobraź sobie - jest demokracja, a nikt tam nie chodzi".

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!