29 wypadków odnotowali w woj. lubelskim policjanci w mijającym tygodniu. Zginęły w nich dwie osoby, a 42 zostały ranne. Przypominamy te tragiczne zdarzenia. Ku przestrodze!


Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ANTYGŁUPEK (gość)

OSTATNIO DZIENNIKARZE MOTORu, OBSERWOWALI PRACĘ WARSZAWSKIEJ DROGÓWKI, NA JEDNEJ Z RUCHLIWYCH ALEI. W CIĄGU GODZINY PRZEJECHAŁO 400 AUT, POLICJA SKONTROLOWAŁA 5 Z NICH!!!TAK, DOKŁADNIE 5 AUT!!WG MOTORu, 90% PRZEJEŻDŻAJĄCYCH SAMOCHODÓW,PRZEKROCZYŁO DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ O 30-40 KM/H!!WG JEDNEGO Z PRAWNIKÓW, WYPOWIADAJĄCEGO SIĘ W TV, NIE WYSOKOŚĆ KAR,A SKUTECZNOŚĆ EGZEKWOWANIA WYKROCZEŃ,TO KLUCZ DO POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA W RP!!NIESTETY GŁUPI POLITYCY I POLICJA, WIEDZĄ SWOJE!!TAKŻE, NADAL BĘDZIEMY LIDEROWAĆ W ILOŚCI ZABITYCH:PIESZYCH, ROWERZYSTÓW, KIEROWCÓW!!TO "DOBRA ZMIANA":CHA,CHA!!