Pijany i półnagi 16-latek biegł po ulicy i zatrzymywał samochody. W pijackim widzie rozbił trzy auta. Nastolatka zatrzymali właściciele aut. jego sprawą zajmie się wkrótce sąd rodzinny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zdarzenia doszło w sobotę przy ul. Andersa. - Było około godz. 20 gdy jadący skodą zauważył stojącego na środku drogi, rozebranego do połowy młodego mężczyznę - relacjonuje podkom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kiedy skoda zwolniła nieznajomy podbiegł do auta, zamachnął się i z całej siły uderzył ręką w szybę. Zanim kierowca zdążył zareagować zauważył, że sprawca podbiegł do kolejnego auta. Mężczyzna kopnął tym razem w drzwi bmw. Na tym jednak nie skończył. - Swoją agresje wyładował na kolejnym samochodzie. Podbiegł do vw passata i kopnął w zewnętrze lusterko od strony kierowcy - informuje Laszczka-Rusek.

W pogoń za napastnikiem ruszyli dwaj kierowcy, którzy zatrzymali wandala. Mężczyźni zawiadomili też policję. Jak się okazało kierowca miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Właściciele uszkodzonych pojazdów oszacowali straty na 1800 zł.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!