Rozwiązanie umowy o pracę w trybie natychmiastowym i dyscyplinarnym - taką decyzję usłyszał dziś nietrzeźwy 60-letni kierowca lubelskiej karetki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mężczyzna został zatrzymany w szpitalu przy ul. Jaczewskiego. Miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Chwilę wcześniej przywiózł do szpitala pacjenta. Załoga karetki była trzeźwa.

Nietrzeźwy kierowca karetki został natychmiast odsunięty od wykonywania zawodu. Mężczyzna był długoletnim pracownikiem pogotowia, za 7 miesięcy miał odejść na wcześniejszą emeryturę.

- Mogę tylko przeprosić naszych klientów i zapewnić, że zrobię wszystko co jest możliwe i zgodne z prawem, by sytuacja się nie powtórzyła - powiedział Radiu Lublin dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Lublinie, Zdzisław Kulesza.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!