Kiedy zaczynamy przygodę z jakimkolwiek sportem, najtrudniejszym elementem jest zawsze utrzymanie motywacji - zarówno w początkowych etapach, jak i po miesiącach regularnych treningów. Na poziomie półprofesjonalnym ważne są narzędzia do monitorowania postępów. A na każdym z nich warto pamiętać, że to wszystko jest po prostu dobrą zabawą - oto gadżety, które ułatwią Wam uprawianie sportu!

Pamiętajcie, że przez cały sierpień rozdajemy w konkursie wakacyjne gadżety elektroniczne warte 1000 złotych każdy. Jak je wygrać?

1. Wejdź w jedną z kategorii plebiscytu:

Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Elektronika
Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Podróże
Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Sport


2. Oddaj swój głos smsem (numer 71321, koszt 1 zł plus VAT - 1,23 zł) na dowolnie wybrany produkt i koniecznie napisz krótkie uzasadnienie, dlaczego wybrałeś/aś akurat ten!

3. Bądź cierpliwy - dwa najlepsze uzasadnienia nagrodzimy w każdy piątek!

4. Odbierz jedną z nagród! Lista TUTAJ

Czytaj też: Co zabrać na wakacje? Te elektroniczne gadżety musicie mieć ze sobą! [TOP]

Dobre słuchawki
Zacznijmy od muzyki, najlepszego motywatora. Problem ze słuchawkami jest zawsze ten sam - duże słuchawki nauszne przeszkadzają w treningu, małe mają przykrą tendencję do wypadania z uszu przy gwałtownych ruchach. Kable od jednych i drugich wchodzą w drogę i plączą się. Aby tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w specjalne słuchawki przeznaczone dla sportowców - są lekkie i zaprojektowane w taki sposób, by nie wypadały z uszu. Najlepsze modele mają wzmocnione kable i konstrukcję odporną na uderzenia, pot i czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. Bardzo często są też bezprzewodowe, a niektóre mają dodatkowo wbudowany douszny miernik tętna, dzięki czemu nie potrzebujecie dodatkowych urządzeń do monitorowania tętna.

Atutem słuchawek sportowych jest też to, że to jednorazowa inwestycja - taki sprzęt nie popsuje się po pół roku użytkowania, ale będzie Wam służyć przez długie lata intensywnych treningów i startów w zawodach. Przykładowe słuchawki znajdziecie tutaj oraz w tym miejscu.
http://d-nm.ppstatic.pl/kadr/plebiscyty/k/r/0159/sluchawki_bezprzewodowe_jabra_sport_pace_1592645/c102_o,size,770x0,q,100,h,3d373d.jpg?1470310334

Wielofunkcyjny zegarek
W tym momencie zegarek służy już nie tylko do pomiaru czasu podczas kolejnych okrążeń - urządzenia z wbudowanym GPS-em zmierzą dokładną długość trasy, dzięki czemu na bieżąco będziecie mogli kontrolować postępy treningu oraz liczbę spalonych kalorii, umożliwią zaprogramowanie planu ćwiczeń (w tym także interwałów), zmierzą tętno, a nawet... pozwolą słuchać muzyki. Tego typu urządzenia są bezcenne nie tylko podczas zawodów (z łatwością rozplanujecie wtedy siły i osiągniecie zamierzony rezultat), ale i treningów - jeśli choć raz zasmakujecie biegania bez kabli i telefonu, nie będziecie chcieli już nigdy nosić ze sobą na trening niczego poza zegarkiem. W jednym, łatwym w obsłudze urządzeniu, będziecie mieli wszystko, czego potrzebujecie.

Czytaj też: QUIZ. Jakim typem biegacza jesteś?

Często użytkownicy mają też możliwość określania dziennych i tygodniowych celów do osiągnięcia, a następnie śledzić postępy za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej (taką możliwość dają np. zegarki TomTom, o których możecie poczytać tutaj).
http://d-nm.ppstatic.pl/kadr/plebiscyty/k/r/0159/zegarek_tomtom_spark_cardio_music_1592677/bfb1_o,size,770x0,q,100,h,ebc528.jpg?1470314351

Kamera sportowa
Kamery sportowe wbrew pozorom nie służą tylko surferom czy ludziom uprawiającym ekstremalne dyscypliny sportu. To też świetna zabawka, która nie wymaga właściwie żadnych umiejętności, a umożliwi Wam uwiecznienie wielu pięknych sportowych momentów. Trening w szczególnie pięknym miejscu? Pamiętne zawody, których nie chcecie zapomnieć? Materiał wideo z trasy promujący Waszą imprezę sportową? Nie ma problemu - kamery sportowe potrafią robić zdjęcia i nagrywać wysokiej jakości wideo nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach - są też wyjątkowo odporne na upadki i wstrząsy i w pełni wodoodporne.

Najbardziej rozpoznawalną, ulubioną przez sportowców i zdecydowanie najdroższą marką jest GoPro, ale na rynku istnieje wiele innych, równie dobrych, a tańszych produktów. Zainspirować się możecie w tym miejscu.
http://www.profit-plus.eu/pol_pl_Kamera-sportowa-ThiEye-i60-4K-Czarna-1269_5.jpg

Wakacyjny Produkt Roku

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jan (gość)

masz problem z motywacja? wypocznij!
a jesli wynajmujesz apartament nad morzem? oglos sie zadarmo prze rok na - PLENERY.NET