Motor remisuje z Widzewem 1:1!

Zapowiadało się sensacyjne zwycięstwo na wyjeździe Motoru Lublin, a pozostał remis. To i tak dobry mecz dla lublinian, zważywszy na dorobek 50 punktów liderującego w tabeli Widzewa Łódź.

Bramkę dla Motoru częściowo zafundował w 50 min Broź, faulując jednego z zawodników gości w polu karnym. Jedenastkę perfekcyjnie zamienił w 51 min w bramkę Maciejewski.

Ale tylko 8 minut cieszyli się lublinianie z przewagi. Z rzutu wolnego uderzył Dudu i było 1:1. To po części zasługa Kalinowskiego, który po drugiej żółtej kartce musiał zejść z boiska. Od 58 min Motor grał w dziesiątkę.

10 końcowych minut to zmasowany atak łodzian na bramkę Motoru. Na szczęście w 91 min nie udało się Dudu powtórzyć wyczynu z 59 min.

Sensacja, Motor remisuje 1:1 z Widzewem!