Akumulatory potrafią wybuchać nie tylko w smartfonach chińskich marek. Po ostatnim zamieszaniu z wybuchającymi Xiaomi przyszła kolej na kolejnego producenta. Tym razem padło na flagowego Samsunga Glaxy Note 7.

W serwisie Baidu pojawiły się zdjęcia wykonane przez jednego z chińskich użytkowników smartfona Samsung Galaxy Note 7. W zasadzie powinniśmy napisać: byłego użytkownika, bowiem ze smartfona została jedynie bezkształtna kupa plastiku, szkła i metalu.
Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną awarii, ale bateria eksplodowała w momencie, gdy smartfon się ładował i był podłączony pod gniazdo sieciowe. Być może problem leżał w wadliwym urządzeniu, które zbyt mocno się nagrzało, być może wina znajduje się po stronie instalacji elektrycznej. Tak czy siak, urządzenie nie powinno się tak zachować w normalnych warunkach.

Czytaj więcej: www.conowego.pl

Aktualności

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!