Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zabrał kluczyki i uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. W odwecie, za godną naśladowania postawę, 45-latek został pobity.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w Zamościu. Na myjnię samochodową podjechał peugeot. 29-letni kierowca wysiadł z auta, chwiejnym krokiem podszedł do 45-letniego właściciela zakładu i poprosił o umycie auta.

- Właściciel zaznaczył że ze względu na kolejkę, kierowca będzie musiał chwilę poczekać. W tej sytuacji kierowca peugeota poprosił o kluczyki - relacjonuje nadkom. Joanna Kopeć z KMP w Zamościu.

Właściciel myjni zorientował się, że 29-latek jest pijany i odmówił wydania kluczyków. To rozwścieczyło klienta. 29-latek rzucił się z pięściami na 45-latka. Podobnie zachował się jego pasażer. Na szczęście w porę zjawiła się policja. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę peugeota. Miał on 2,5 promila alkoholu w organizmie i aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz grozi mu trzy lata więzienia.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!