Tomasz Rakowski będzie dyrektorem TVP Lublin, a Krzysztof Karman jego zastępcą. Tak ma wyglądać nowy skład zarządu lubelskiej telewizji. Oficjalne decyzje jeszcze jednak nie zapadły.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do tej pory Tomasz Rakowski pełnił funkcję p.o. z-cy dyrektora TVP Lublin. Wszystko dlatego, że oficjalnie szefem był wciąż Dariusz Sienkiewicz, który w grudniu objął fotel członka zarządu Polskiego Radia. Z końcem marca upłynął termin wypowiedzenia jego umowy z telewizją.

To powrót Rakowskiego na dyrektorski fotel w lubelskim ośrodku TVP. Wcześniej pełnił tę funkcję w latach 2006-2009. Został odwołany w efekcie zmian, jakie zaszły w zarządzie centrali TVP w Warszawie. Zastępcą Rakowskiego zostanie prawdopodobnie Krzysztof Karman, kierownik redakcji audycji rolnych TVP1.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!