W ubiegły weekend w Warszawie znów odbyły się ekstremalne zawody biegowe - Runmageddon Rekrut. Uczestnicy musieli pokonać 6-kilometrową trasę najeżoną przeszkodami. Zobaczcie nasze zdjęcia!

Runmageddon Rekrut 2016, Warszawa


Biegi z cyklu Runmageddon słyną z niezwykle trudnej trasy naszpikowanej rozmaitymi przeszkodami. Latem uczestnicy zmagają się z błotem, ogniem czy rowami z wodą, a zimą największym rywalem biegaczy jest mróz, kontenery wypełnione lodowatą wodą i oblodzone przeszkody. Zobaczcie ten ekstremalny bieg na zdjęciach!

Uczestnicy do momentu startu nie znają trasy, po której przyjdzie im biec. Wiadomo tylko, że będzie ona szalenie trudna i najeżona przeszkodami, których pokonanie będzie wymagało sprawności fizycznej, odwagi oraz niejednokrotnie współpracy z innymi uczestnikami.


Zobaczcie też: Jedyna taka siłownia w Polsce! Robert Burneika oprowadził nas po swoim królestwie


Biegi w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!