Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Magdalena Baranowska i Oskar Dziedzic, para taneczna z Lublina zajęła szóste miejsce na odbywających się w sobotę Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych w Moskwie.

To ogromny sukces, ponieważ lublinianie rywalizowali z blisko 60 parami z całego świata. Para występuje w kategorii juniorów starszych (14-15 lat).

O Magdzie i Oskarze pisaliśmy już w "Kurierze". Od początku tego roku zdobyli oni już trzy tytuły mistrzów Polski. Dzięki temu mogą reprezentować nasz kraj na zawodach międzynarodowych.

W tym roku jeszcze przed nimi start w mistrzostwach świata w Kiszyniowie (Mołdawia) i w Rydze (Łotwa).

O ich sukcesie w Moskwie poinformował nas Jerzy Dziedzic, tata Oskara. Magda i Oskar, aby dalej trenować i odnosić sukcesy potrzebują wsparcia. W tej chwili bowiem wszystkie koszty związane z ich występami, treningami ponoszą ich rodzice.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!