Podczas zbliżających się świąt wielkanocnych pasażerowie miejskiej komunikacji muszą się przygotować na zmiany w kursowaniu autobusów. Utrudnienia czekają nas już od dzisiejszego dnia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od czwartku do Wielkanocy Zarząd Transportu Miejskiego zawiesza kursowanie nocnych autobusów. W Wielki Piątek w związku z uroczystościami Drogi Krzyżowej przy ul. Krańcowej zostaną wprowadzone objazdy. Będą obowiązywały w godzinach wieczornych, od 19 do 22. Autobusy o numerach 7, jadące w stronę centrum, zostaną skierowane przez ul. Chemiczną, al. Witosa, ul. Grabskiego i Drogę Męczenników Majdanka. Z kolei w stronę centrum pojadą przez Drogę Męczenników Majdanka, ul. Grabskiego i al. Witosa. Tą samą trasą w obu kierunkach będą poruszały się pojazdy nr 14. Identycznie pojadą autobusy nr 55. Natomiast pojazdy linii 47 będą jeździły również w obu kierunkach przez ul. Gospodarczą, Hutniczą, Łęczyńską i Drogę Męczenników Majdanka.

Kolejnego dnia, w sobotę wielkanocną, autobusy miejskiej komunikacji będą się poruszały zgodnie z rozkładem sobotnim. W niedzielę zaś będzie obowiązywał specjalny rozkład na Wielkanoc, Boże Narodzenie i Nowy Rok. Ostatniego dnia świąt, w poniedziałek, autobusy będą jeździły jak w zwykłą niedzielę.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!