Pijany ojciec wiózł samochodem dwójkę dzieci Pijany ojciec wiózł samochodem dwójkę dzieci

W trakcie kontroli okazało się, iż mężczyzna 32-letni mieszkaniec gminy Fajsławice ma w organizmie ponad dwa promile alkoholu (© archiwum/nasze miasto)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 32-letni mieszkaniec gminy Fajsławice, który wiózł samochodem dwójkę swoich dzieci. Nieodpowiedzialny ojciec pożegnał się już z prawem jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w środę, 17 sierpnia po godzinie 15 w miejscowości Wola Idzikowska (gmina Fajsławice). Policjanci z krasnostawskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mazdy.

- W trakcie kontroli okazało się, iż mężczyzna 32-letni mieszkaniec gminy Fajsławice ma w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Na domiar tego przewoził on samochodem dwoje swoich dzieci w wieku szkolnym – informuje podkom. Piotr Wasilewski.

32-latkowi odebrano prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

- Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna oraz wysokie świadczenie pieniężne na fundusz pokrzywdzonym w wypadkach – wyjaśnia Wasilewski

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!