Pijana 33-letnia mieszkanka gminy Miączyn (powiat zamojski), wiozła samochodem pięcioro swoich dzieci w wieku od 1,5 do 13 lat. Żadne z dzieci nie było przewożone w foteliku ochronnym, nikt w aucie nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, a 33-latka nie miała prawa jazdy. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kobieta wpadła podczas policyjnej kontroli drogowej wczoraj po godz. 18 w Kolonii Zawalów (gmina Miączyn). W organizmie miała 0,82 promila alkoholu. Na miejscu kontroli pojawił się mąż kobiety. Niestety oddanie dzieci pod jego opiekę okazało się niemożliwe, bo również był pijany. Dziećmi zaopiekował się dziadek.

Dziś 33-latka zostanie przesłuchana. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i narażenie pięciorga swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!