31-latek i jego o cztery lata starszy szwagier wybrali się do sklepu po zaopatrzenie na święta. W środową noc złodzieje rozbili kratę i kłódkę w sklepie spożywczym w Słogucinie pod Niemcami.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Łupem włamywaczy padły papierosy, karty telefoniczne, markowe wina i wędliny. Wszystko warte prawie 2 tys. zł. Złodzieje krótko cieszyli się łupem.

Wczoraj wpadli w ręce policji. Funkcjonariusze zatrzymali ich w domu w Sadurkach. Obaj byli pijani. Jak się okazało, zdążyli już skonsumować część łupu. - Chodziło o kiełbasę i alkohol - informuje st. sierż. Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Pozostałe fanty schowane były w rurze przelotowej pod nasypem kolejowym. Obaj złodzieje przyznali się do winy. Mężczyźni są dobrze znani miejscowym policjantom. Już poddali się dobrowolnie karze 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono od nich 300 złotych. Właścicielka sklepu odzyskała już część swoich towarów.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!