Wybierz region

Wybierz miasto

  23. Finał WOŚP w Krasnymstawie

  Krasnostawski Dom Kultury
  Krasnystaw, ul. Okrzei/10, +48 82 576 22 18

  12:00 Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Już po raz 23 w Krasnymstawie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 11 stycznia 2015 r. na ulicach naszego miasta będziemy zbierać pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

  Sztab 23. Finału WOŚP mieści się w Krasnostawskim Domu Kultury i tu też o godz. 12:00 rozpocznie się koncert, podczas którego wystąpią:

  Kapela Uroczysko, Młodzieżowa Orkiestra Dęta KDK i Grupa Taneczna ADRISIO, Zespół Tańca Współczesnego FACE, Strefa Wokalna KDK, wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, Marlena Stangryciuk, zespół Yummy Mummy z Puław i zespół Mondeo.

  O godzinie 15:00 odbędzie się licytacja przedmiotów przekazanych przez mieszkańców Krasnegostawu oraz 3 Co-drive, czyli przejażdżki na fotelu pilota w A-grupowym Subaru Impreza na lotnisku Ulęż lub Biała Podlaska (w ustalonym terminie) na zakolcowanych oponach. Samochód można oglądać w galerii Panorama, a w dniu finału przed KDK.

  O godzinie 20:00 zapraszamy na Światełko do nieba w wykonaniu Grupy Ogniowej LICZI.

  Podczas całego dnia w Holu KDK będzie można kupować specjalne piernikowe serduszka przekazane przez Zakład Cukierniczy „KAWA” oraz ciastka przygotowane przez studentów Uniwersytetu III Wieku w Krasnymstawie.

  Około godziny 13:00 odbędą się pokazy taekwon-do klubu Sokół.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.